Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: SERVER_ADDR w counter_block_view() (linia 123 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.lib.inc).

Aktualności (2018)

Szlakiem Konia Huculskiego - spot reklamowy 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do obejrzenia spotu reklamowego promującego wystawę pn. ”Szlakiem Konia Huculskiego” w ramach którego odbędzie się „XVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Huculskiej” oraz „V Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi” w dniach 9-10 czerwca 2018r. w Klikowej.

Czytany 35 razy

Sprawozdanie z działalności PZHK w latach 2016 – 2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się ze Sprawozdaniem z działalności PZHK w latach 20162017 (HIPERŁĄCZE:  https://www.pzhk.pl/2018/05/sprawozdanie-z-dzialalnosci-pzhk-w-latach-2016-2017/) opublikowanym na stronie internetowej PZHK.

Czytany 8 razy

Narodowy Czempionat Koni Małopolskich – informacje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z Informacją dot. Narodowego Czempionatu Koni Małopolskich  https://www.pzhk.pl/2018/05/narodowy-czempionat-koni-malopolskich-informacje/opublikowaną na stronie internetowej PZHK.

Czytany 11 razy

Wyniki kwalifikacji ogierów do polowego treningu wierzchowego i zaprzęgowego

Zapraszamy do zapoznania się z listami zakwalifikowanych ogierów do polowego treningu wierzchowego oraz zaprzęgowego.

źródło:PZHK

Czytany 23 razy

"Święto Konia Małopolskiego"- Propozycje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie Fundacja "Klikowska Ostoja Polskich Koni"oraz Tarnowski Oddział Jazdy im. 5 Pułku Strzelców Konnych serdecznie zapraszają na "Święto Konia Małopolskiego" w ramach którego odbędzie się” XII Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej oraz projekt Koń Małopolski na przestrzeni 100 lat i jego rola w odzyskaniu niepodległości. Czempionat odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2018r. na ternie Fundacji Klikowska OStoja Polskich Koni: Tarnów - "Klikowa", Ul Klikowska 304.

Czytany 157 razy

Lista koni - Majówka w Regietowie

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia liste koni zgłoszonych na zasadnicza próbę dzielności oraz kwalifikacje do MPKRH, które odbęda się w dniach 26-27 maja 2018r. w Regietowie

Czytany 191 razy

Podczas rozgrywanych w dniach 10-13 maja Polsko-Niemieckich Zawodów Jeździeckich w skokach i eliminacji do MPMK CSN Drzonków 2018, piątkowy konkurs dużej rundy z inicjatywy zarządu ZHKZL rozegrany został o puchar prezesa Związku Hodowców Koni Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Czytany 54 razy

Kwiecień to nie tylko początek wiosny, ale także start najważniejszych imprez sezonu, podczas których z uwagą będziemy śledzili wyniki koni polskiej hodowli.

WKKW

Czytany 46 razy

Historyczny sukces Polaka we Włoszech

W ostatni weekend 5-6 maja 2018 Jacek Jantoń Team wygrał Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia CIAT Oreno di Vimercate (ITA) osiągając najlepszy w historii swoich startów wynik… Uzyskał zaledwie 5,1 punktu karnego w całych zawodach. Był to jeden z lepszych rezultatów w 30-sto letniej historii konkursów AIAT. Polak powoził tam zaprzęgiem w stylu angielskim typu Winchester czyli trójką koni w poręcz złożoną z karych śląskich wałachów Brando, Lator i Adender zaprzężonych do demi-mail phaetona firmy ZIMMERMANN z Berlina z roku około 1900.

Czytany 45 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki zasadniczej polowej zaprzeęgowej próby koni rasy huculskiej, która odbyła się 11.05.2018r.w Klikowej.

 

Czytany 144 razy

Strony