Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: SERVER_ADDR w counter_block_view() (linia 123 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.lib.inc).

Podhalańska wystawa zwierząt hodowlanych

Podhalańska wystawa zwierząt hodowlanych

VII Podhalańska Wystwa Zwierząt Hodowlanych-wyniki 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki ze specjalistycznej wystawy zwierząt hodowlanych - " VII Podhalańskiej Wystwy Zwierząt Hodowlanych" przeprowadzonej w Ludźmierzu w dniach 7-8 lipca 2018r.

Czytany 32 razy

VI Podhalańska wystawa zwierząt hodowlanych 2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki ze specjalistycznej wystawy zwierząt hodowlanych - " VI Podhalańskiej Wystwy Zwierząt Hodowlanych" przeprowadzonej w Ludźmierzu w dniach 8-9 lipca 2017r.

Czytany 1388 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki ze specjalistycznej wystawy zwierząt hodowlanych - " V Podhalańskiej Wystwy Zwierząt Hodowlanych" przeprowadzonej w Ludźmierzu w dniach 9-10 lipca 2016r.

Czytany 1990 razy

IV Podhalańska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Ludźmierzu

Małopolski Związek Hodowców Koni przedstawia wyniki z IV Podhalańskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Ludźmierzu, która odbyła się w dniach 11-12 lipiec w Ludźmierzu.

Czytany 2085 razy
Subskrybuj RSS - Podhalańska wystawa zwierząt hodowlanych