Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: SERVER_ADDR w counter_block_view() (linia 123 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.lib.inc).

Klikowska Parada Konna

Wojewódzka Wystawa Koni Rasy Śląskiej oraz Polski Koń Zimnokrwisty

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z:

1) IX Wojewódzkiego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej

2) VI Wojewódzkiego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty

Czytany 611 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z:

1) VIII Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej

2) V Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty

Najlepszym prezenterem została Pani Karolina Kamyk

Czempionaty odbyły się w ramach Klikowskiej Parady Konnej - Polskie konie, tradycja, teraźniejszość szansą na przyszłość, która odbyła się w dniach 10-11 września 2016r. w Tarnowie-Klikowej.

Czytany 1968 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z Regionalnego Młodzieżowego Czempionatu Koni Rasy Śląskiej i Polski Koń Szlachetny Półkrwi, który odbył się w dniach - września 2007r. w SO Klikowa.

Czytany 2106 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z II Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej oraz II Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Szlachetny, które odbyły się w dniach 06-07 września 2008r. w SO Klikowa.

Czytany 2455 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z III Regionalnego Czempionatu Koni Rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi, który odbył się w dniach 05-06 września 2009r. na terenia SO Klikowa.

Czytany 2474 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z IV Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej oraz z I Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty, które odbyły się w dniu 4 września 2011r. w SO Klikowa.

Czytany 2120 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z V Wojewódzkiej Wystawy Koni Rasy Śląskiej oraz z II Wojewódzkiej Wystawy Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty, które odbyły się w dniu 21 września 2013r. w Dębnie

Czytany 2529 razy

Małopolski Zwiazek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z ,,Klikowskiej Parady Konnej'' tj. z VI Wojewódzkiego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej oraz III Wojewódzkiego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty, która odbyła się w dniach 13-14 września 2014r. na terenie byłego SO Klikowa.

Czytany 2533 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z:

1) VII Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej

2) IV Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty

Czytany 3349 razy
Subskrybuj RSS - Klikowska Parada Konna