Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: SERVER_ADDR w counter_block_view() (linia 123 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.lib.inc).

Aktualności (2017)

Odeszła śp. Beata Gajewska

Małopolski Związek Hodowców Koni pragnie złożyć rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci śp. Beaty Gajewskiej.

Msza pożegnalna odbędzie się w Kościele Parafialnym pw .Podwyższenia Świętego Krzyża w Moszczenicy o godz. 15 00 w dniu 20.07.2017r.

Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.

Czytany 38 razy

Uwaga! - Zmiana harmonogramu przeglądów w dniu 20.07.2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie informuje, że uległ zmianie harmonogram opisów w powiecie gorlickim przewidziany na dzień 20.07.2017 r. Przegląd w miejscowoći Moszczenica na pos. pr. pana Tadeusza Gajewskiego został odwołany i odbędzie się w późniejszym terminie o czym poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Czytany 32 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie i SKH Rzeszotary zapraszają wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z listą Wystawców i koni, którzy będą zmagać się podczas tegorocznych zawodów pn "Z Hucułem do Krakowa". Zapraszamy w dniach 5-6 sierpnia 2017r do SKH Rzeszotary.

 

W przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów w celu umożliwienia wzięcia udziału w zawodach koniom z listy rezerwowej.

Czytany 75 razy

Święto Konia Małopolskiego - Klikowa 2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza na relację filmową z XI Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Małopolskiej, który odbył się w dniach 17-18 czerwca 2017r w Klikowej. Autorem filmu jest pan Łukasz Grudysz. Serdecznie zapraszamy!

Czytany 52 razy

Święto Konia Małopolskiego - fotorelacja 2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do obejrzenia galerii zdjęć z XI Regionalnego Czempionatu Koni Rasy Małopolskiej pod nazwą "Święto Konia Małopolskiego'', który odbyły się w dniach 17-18 czerwca 2017 w Klikowej. Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Pana Eugeniusza Tadel, który jest ich autorem.

 

Czytany 111 razy

Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi – Propozycje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie wraz z organizatormi serdecznie zaprasza na "Galicyjski" Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi, który odbędzie się w Ujanowicach 30 lipca 2017 na terenie boiska sportowego. Poniżej przedstawiamy formularz zgłoszeniowy wraz z informacjami dla powożących.

Czytany 83 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie na prośbę organizatorów serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „VII Galicyjskie Lato z Koniem – koń przyciąga i inspiruje”, która odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia 2017 r. w Kołaczycach. Poniżej przedstawiamy formularz zgłoszeniowy wraz z propozycjami zawodów.

Czytany 60 razy

Szlakiem Konia Huculskiego - Klikowa 2017

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza na relację filmową z XVII Ogólnopolskiego Czempionatu Młodzieżowego pn "Szlakiem Konia Huculskiego" oraz z IV Małopolskich Zawodów w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca 2017r w Klikowej. Autorem filmu jest pan Łukasz Grudysz. Serdecznie zapraszamy!

Czytany 140 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia propozycje oraz formularz zgłoszeniowy próbę dzielności oraz Kwalifikację do Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej  “Z hucułem do Krakowa”, które odbędą się 05-06.08.2017r. w Stadninie Koni Huculskich w Rzeszotarach.

W załączeniu przedstawiamy plakat

Czytany 229 razy

Walne Zebranie ZHKP

W imie­niu Zarządu Związku Hodowców Koników Polskich za­pra­sza­my człon­ków Związku oraz mi­ło­śni­ków ko­ni­ków pol­skich na Walne Zebranie Sprawozdawczo-​Wyborcze Członków Związku, któ­re od­bę­dzie się w dniu 25.08.2017 r. (pią­tek) o godz. 15:30 w Stadzie Ogierów Sieraków, ul. Stadnina 14.

Czytany 39 razy

Strony