Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: SERVER_ADDR w counter_block_view() (linia 123 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z D:\HostingSpaces\ozhk.pl\ozhk.pl\wwwroot\sites\all\modules\counter.lib.inc).
1
2
3
4
Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.  ...
Miniaturka:
Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o....
Miniaturka:
Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza na ”Święto konia Małopolskiego”: XII Regionalny Czempionat Koni Rasy Małopolskiej, który odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2018r w Klikowej....
Miniaturka:
Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza dozapoznania się z kalendarzem imprez na rok 2018 Kalendarz imprez   ...
Miniaturka:

Aktualności i wydarzenia

UWAGA! II turnus ZT Klikowa odwołany

Z przykrością informujemy, że ze względu na niewystarczającą liczbę zgłoszonych klaczy, odwołany zostaje II turnus zaprzęgowy w Zakładzie Treningowym w Klikowej. Trening zaplanowany był na okres 2 lipca – 30‑31 sierpnia.

Zainteresowane osoby przepraszamy za utrudnienia.

Czytany 19 razy

IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia o Trofeum Śląska w Koszęcinie

Zapraszamy do obejrzenia filmowego zaproszenia na IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia o Trofeum Śląska w Koszęcinie, który odbędzie się w dniach 4 – 5 sierpnia 2018 r.

https://www.pzhk.pl/2018/06/iv-miedzynarodowy-konkurs-tradycyjnego-powozenia-o-trofeum-slaska-w-koszecinie/

Czytany 20 razy

Kwalifikacje do skokowych MPMK 2018 – KJ Sokół Damasławek

Małopolski Związek Hodowców Koni informuje, że Komisja Koordynacyjna rozpatrzyła pozytywnie wniosek KJ Sokół Damasławek i wyraziła zgodę na organizację kwalifikacji do MPMK koni 4, 5- i 6- letnich podczas ZR w skokach przez przeszkody o Memoriał Angeliki Jach. Zawody te odbędą się w dniach 7 – 8.07. w Damasławku.

Czytany 15 razy

Klacze karmiące – żywienie w sezonie pastwiskowym

Okres od maja do sierpnia możemy spokojnie nazwać pełnią sezonu pastwiskowego, co dla hodowców oznacza ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem stada. Jednakże nie każdej grupy hodowlanej to dotyczy, a zwłaszcza klaczy w okresie laktacji. Właściwe żywienie klaczy karmiącej ma kluczowy wpływ na jej wydajność mleczną i kondycję oraz jej kolejne zaźrebienie i dlatego samo pastwisko jest tutaj niewystarczające.

Czytany 23 razy

IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia o Trofeum Śląska w Koszęcinie

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza wszyskich zainteresowanych Powożeniem Zaprzęgami Konnymi na IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia o Trofeum Śląska, który odbędzie się w Koszęcinie w dniach 4-5.08.2018.

Informacje dla uczestników: www.ciat-koszecin.com

Czytany 30 razy

X Mazowiecki Weekend z Hucułem – ODWOŁANY

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie informuje wszystkich zainteresowanych, że X Mazowiecki Weekend z Hucułem, który miał się odbyć w terminie 21-22.07.2018. został odwołany.

Informacja ze strony www.pzhk.pl

Czytany 32 razy

Ranking koni huculskich (po Regietowie) – kwalifikacje do MPKRH 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z Rankingiem koni huculskich po Regietowie gdzie odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej. Ranking dostępny jest na stronie PZHK: Ranking koni huculskich (po Regietowie) – kwalifikacje do MPKRH 2018.

Czytany 46 razy

Święto Konia Małopolskiego - Wyniki 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z XII Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Małopolskiej pod nazwą  „Święto Konia Małopolskiego” oraz koń małopolski na przestrzeni 100 lat i jego rola w odzyskaniu niepodległości, który odbył się w dniach 16-17 czerwca 2018r.  Klikowej.

Czytany 280 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza do zapoznania się z regulaminami XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Czempionatu Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty oraz Specjalistycznej Wystawy Koni Rasy Arden Polski które odbędą się w dniach 21-22 lipca 2018 r. na terenie  Stada Ogierów w Kętrzynie.

Czytany 89 razy

Najlepszy koń polskiej hodowli drugi w Grand Prix w Poznaniu!

Podczas zawodów CSI4* w Poznaniu, w konkursie Grand Prix, który zalicza się do rankingu grupy B i jest kwalifikacją do Światowych Igrzysk Jeździeckich oraz mistrzostw Europy w 2019 roku, Mistrz Polski młodych jeźdźców, Andrzej Opłatek dosiadający konia El Camp sp (Campari M old. – Eleine sp / Elvis KWPN), hod. SK Prudnik, własności zawodnika zajął 2. miejsce!

Parkur 160 cm bezbłędnie pokonało 6 z 36 par. W drugim nawrocie El Camp był jednym z 3 koni, które ponownie pokonały go bezbłędnie.

Czytany 59 razy

Strony